Jackson už vypadá jak příšera z hororu

28. srpna 2009 v 13:56 | misa-bezva |  LiveStyle!!!
Jackson už vypadá jak příšera z hororu

Jackson už vypadá jak příšera z hororu


Někdejší popový král a nedotknutelná hvězda hudebního nebe Michael Jackson vyrazil na nákup vánočních dárků a vystrašil svým vzhledem všechny okolo. Vypadá to, že drží pohromadě jen díky lepícím štítkům.

Devětačtyřicetiletý zpěvák se před zraky okolí pokoušel ukrýt za černými brýlemi a kapucí, jenže to, co zůstalo odhaleno, nabídlo téměř hororovou podívanou. Kdepak Karel Gott jako zombie. Tento titul už patří Michaelovi, při nakupování vypadal jako příšera ze svého slavného videoklipu Thriller.
Thriller je jedním z asi nejlepších alb všech dob, Jackson byl v té době v neuvěřitelné formě, jeho zpěv, tanec i záhadný soukromý život plnil stránky magazínů, novin i fanouškovských stránek. Nyní jde album po pětadvaceti letech znovu na trh s názvem Thriller 25. Video s hlavním songem alba bylo určeno pro diváky od 15 let a brzy bylo v řadě zemí zakázáno.
Další a další operace?
Tvář bývalého globálního sexsymbolu se sype po nesčetných zásazích plastických chirurgů. A jak se zdá, on stále nemá dost a spekulace, že se znovu chystá pod kudlu, rostou v médiích i v Jacksonově okolí jako houby po dešti. Celkem prý jich podstoupil už téměř tisíc!
Jeho mluvčí odmítl, že by byl po operaci právě nyní a že by všechna ta lepítka jen zakrývala jizvy a rány. Proč však jeho klient vychází na veřejnost v podobě kancelářské nástěnky ale odmítl objasnit. Plastičtí chirurgové se shodují, že je to přinejmenším podivné. "Nevypadá to, že by byl po operaci, spíše se říznul v koupelně při holení," napsal Magazínu jeden z nich. Ale tolikrát?
Ačkoliv Jackson vyrazil i se třemi dětmi na nákupy až pozdě večer, přesto vzbudil pořádný rozruch. Těžko si nevšimnout takové postavičky. Řada lidí si ho fotografovala, v knihkupectví Barnes and Noble byl najednou o knihy daleko menší zájem.
Neviditelný? To se nepovedlo
Deník The Sun citoval jednoho ze zákazníků: "Prošel se všemi těmi náplastmi na tváři a s dětmi za zády. Vypadal jako Neviditelný." Pokud ale chtěl přijít nepozorovaně, jen těžko to mohl udělat ještě hůře. Jackson strávil v obchodě celkem tři hodiny, obklopil se přitom haldou magazínů a knih.
O Jacksonovi v poslední době nebylo moc slyšet. Poté, co se mimosoudně vyrovnal s rodinami údajně sexuálně obtěžovaných dětí, se ukryl před světem. Osmnáct měsíců objížděl svět, nyní již rok žije v hlavním městě hazardu Las Vegas v Nevadě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

x